Carrier Rental Systems w przemyśle

W Carrier Rental rozumiemy jak krytyczną rolę pełnią w przemyśle rozwiązania utrzymujące zadaną temperaturę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Agregaty wody lodowej, klimatyzatory, centrale wentylacyjne i niezbędny osprzęt to trzon naszej floty, dedykowanej zadaniom w przemyśle.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacjach przemysłowych dzięki czemu oferujemy  najbardziej efektywne rozwiązania. Zajmiemy się opracowaniem i przygotowaniem instalacji tymczasowych. Naszą specjalnością są instalacje wody lodowej, klimatyzacji, wentylacji oraz zasilania.

Indywidualne rozwiązania dla każdego klienta

Każdy etap działań prowadzony jest ściśle z uwzględnieniem sugestii i potrzeb klienta. Współpraca obejmuje poznanie i zrozumienie procesów towarzyszących zadaniom realizowanym przez naszych klientów. Sytuacje w których klienci najczęściej zwracają się do nas to sezonowe wzrosty produkcji i zapotrzebowania na chłodzenie, niedomaganie posiadanego wyposażenia wywołane temperaturą otoczenia czy okresowe przeglądy techniczne wymagające postojów.