Ponad 20 lat doświadczenia

Od prawie 20 lat Carrier Rental Systems zajmuje się wynajmem, instalacją i serwisem chillerów, systemów chłodniczych oraz klimatyzacji. Byliśmy pionierami najmu urządzeń na rynku polskim i z powodzeniem z roku na rok zwiększamy zakres naszych usług.

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy wynajem agregatów chłodniczych do lodowisk. Na naszym koncie jest ponad 200 zrealizowanych projektów. Dysponujemy szeroką gamą najwyższej klasy urządzeń Carrier, przystosowanych do obsługi zarówno małych, średnich jak i pełnowymiarowych lodowisk.

Zawsze dobieramy najbardziej korzystne rozwiązanie dla naszych klientów. Oprócz agregatów chłodniczych dostarczamy również zbiorniki buforowe, pompy transferowe , orurowanie oraz kable elektryczne.

Ponad 200 zrealizowanych instalacji na lodowiskach

Nasze systemy chłodnicze pracowały na wielu lodowiskach w centralnych punktach miast, na terenach Ośrodków Sportu i Rekreacji, na potrzeby programów telewizyjnych i rewii na lodzie. Obsługujemy również najbardziej popularny kompleks lodowisk w Warszawie – jeden z największych tego typu w Europie.

Będziemy niezmiernie usatysfakcjonowani, mogąc Państwu pomóc w utrzymaniu lodowisk na najwyższym poziomie, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w nadchodzącym sezonie.