Jedną z wiodących form działalności Carrier Rental Systems jest wynajem, instalacja i serwis systemów klimatyzacji  na potrzeby różnego rodzaju eventów.

 

Klimatyzatory z pompą ciepła, nagrzewnice elektryczne i spalinowe

Poczynając od wynajmu mobilnych klimatyzatorów , poprzez nagrzewnice elektryczne i olejowe oferujemy przede wszystkim szeroka gamę klimatyzatorów z pompą ciepła, jak tez systemów klimatyzacji dużej mocy. W ślad za urządzeniami dostarczamy niezbędne oprzyrządowanie i materiały, w tym różnorakie systemy dystrybucji powietrza , oparte w dużej mierze na wewnętrznych rękawach tekstylnych.

Dobieramy urządzenia w zależności od potrzeb klienta, mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo, komfort i racjonalność rozwiązań. Bez względu na rozmiar i przeznaczenie hal namiotowych,  hal widowiskowych, sportowych czy  teatrów jesteśmy przygotowani do zapewnienia optymalnych warunków.

Z roku na rok nasza flota urządzeń jest  większa i bardziej różnorodna , zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

 

Targi, konferencje, wydarzenia sportowe, imprezy promocyjne

Rozwiązania klimatyzacyjne zdały egzamin na najważniejszych imprezach sportowych w Polsce. Obsługiwaliśmy EURO 2012 , turnieje siatkarskie, tenisowe, imprezy lekkoatletyczne.

Carrier Rental System dostarczał klimatyzacje na najważniejsze wydarzenia polityczne w Polsce poczynając od Konferencji Klimatycznej, poprzez Forum Ekonomiczne oraz Konferencję NATO w Warszawie.

Od wielu lat jesteśmy obecni na  masowych imprezach w Polsce, Festiwalu Woodstock, Opener, najważniejszych plenerowych koncertach rockowych.

Obsługujemy liczne imprezy kulturalne, targi, konferencje, spotkania okolicznościowe, imprezy promocyjne.