Pompy szlamowe

Usuwanie zanieczyszczeń z wody czy osuszanie stawów, w których znajduje się znaczna ilość osadów ziemnych i organicznych – pompy szlamowe okazują się przy takich zadaniach nieodzownym elementem wyposażenia. To jednak naturalne, że nie wszyscy i nie zawsze mają je do dyspozycji. Jest to sprzęt specyficzny, o specjalnym przeznaczeniu, który najczęściej nie zalicza się do standardowego zaplecza technicznego firm czy osób prywatnych. Carrier Rental Systems daje szansę, aby skorzystać z takiego sprzętu  odferując wynajem pomp szlamowych w niskiej cenie i jednocześnie dysponować w pełni efektywnymi narzędziami.


Pompy szlamowe na wynajem – z nami warto!

Szanujemy Klientów i nie zależy nam na tym, by zarabiać na nich za wszelką cenę. Chcemy natomiast, aby byli w pełni zadowoleni, dlatego oferujemy im możliwość wynajmu pomp w bardzo atrakcyjnych wariantach cenowych. Są one tym bardziej atrakcyjne, że mowa o wyposażeniu zaawansowanym technologicznie. Pompy szlamowe, którymi dysponujemy zaliczają się do najlepszych modeli dostępnych na polskim i europejskim rynku. Dzięki otwartym wirnikom oraz silnikach o dużej mocy sprawdzą się w pracy ciągłej, co gwarantuje znakomitą wydajność.

 

Polecamy wynajem pomp szlamowych różnym grupom zainteresowanych

Standardowe zastosowania dla pompy szlamowej tego typu to przede wszystkim oczyszczanie stawów i oczek wodnych, ale też odpompowywanie zanieczyszczonej wody z wszelkich miejsc, w których ta się nagromadziła. Wszelkiego rodzaju osady oraz naloty organiczne i nieorganiczne potrafią stanowić spory problem w kontekście utrzymania czystości. Carrier Rental Systems rozwiązuje takie kłopoty, polecając wynajęcie pomp, za pomocą których usunięcie złogów szlamowych o różnym pochodzeniu okaże się znacznie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Nowoczesne pompy szlamowe do wynajęcia – zawsze na czas u Klientów!

Świetnie rozumiemy, że potrzeba skorzystania z naszych rozwiązań może być pilna. Jeśli zanieczyszczony zbiornik nie może czekać, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu nasze pompy w bardzo krótkim czasie. Jednocześnie stawka najmu okaże się bardzo pozytywnym zaskoczeniem, co także chcemy podkreślić. Jako firma doświadczona i elastyczna zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom każdego Klienta. Polecamy przekonać się o tym we własnym zakresie. Pompy szlamowe na wynajem to doskonała alternatywa dla ich zakupu.

Copyright - Carrier Rental Systems
Adresy oddziałów
Poznań • ul. Poznańska 131, 62-052 Komorniki, tel. (61) 833 77 34
Warszawa • ul. Mehoffera 48, 03-131 Warszawa, tel./fax. (22) 676 95 45
Trójmiasto • ul. Spacerowa 1, Widlino, 84-123 Połchowo, tel. (58) 572 43 04
Trzebinia • ul. Łukasiewicza 4, 32-540 Trzebinia, tel. (32) 753 37 55
Pozycjonowanie - Widzialni.pl