Igłofiltry, odwadnianie, montaż, wynajem, obniżenie wód gruntowych

Igłofiltry, które wynajmujemy na pewno Państwa nie zawiodą. Carrier Rental Systems proponuje zestawy igłofiltrowe, które można swobodnie modyfikować. Oferowane przez nas systemy pozwalają na dowolne zestawienie elementów – dzięki temu łatwo dopasują Państwo konfigurację igłofiltrów do warunków gruntowo-budowlanych. Proponujemy igłofiltry z tworzyw sztucznych, a także instalacje aluminiowe oraz stalowe. Urządzenia znakomicie sprawdzają się podczas intensywnego odwadniania gruntu. Igłofiltry są odporne na zmiany warunków atmosferycznych i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w przypadku trudnych podłoży.

W serwisie Carrier Rental Systems wynająć można zestawy igłofiltrowe w dwóch wariantach. Proponujemy rozliczenie za użytkowanie systemu zawierającego do 25 szpilek lub do 50 szpilek. W obu wypadkach oferujemy stawki dobowe. Cena jest uzależniona także od rodzaju instalacji. System zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak uszczelki, rury przelotowe, korki, łuki czy łączniki. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt – chętnie pomożemy wybrać właściwy zestaw igłofiltrów.

Aktualnie po igłofiltry na wynajem sięga duże grono konsumentów, którym zależy na tym, aby ich inwestycje budowlane przebiegały w należyty sposób. Oferta jest adresowana w pierwszej kolejności do podmiotów gospodarczych takich jak firmy deweloperskie oraz wykonawcy robót budowlanych. Jednym z bardzo ważnych elementów przygotowań do budowy jest należyte przyszykowanie gruntów, na których stawiane będą budynki. To normalne, że grunty są bardzo zróżnicowane pod względem zasobów wodnych, co siłą rzeczy wymusza działania odwadniające.


Najlepszy igłofiltr w najlepszej cenie od Carrier Rental Systems

Chcemy wspierać naszych Klientów tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Korzystając z naszego sprzętu, można być pewnym, że spisze się on znakomicie w kontekście zadań odwadniających, zapewniając przy tym wysoką efektywność. Zróżnicowanie zestawów, które polecamy na wynajem, pozwalają dobrać instalację odpowiednią z punktu widzenia powierzchni terenu i, rzecz jasna, jego specyfiki hydrologicznej. Decyzje w tym zakresie należy podejmować na podstawie fachowych ekspertyz. Igłofiltry, których użyczamy, spełniają wszelkie wymagania stawiane takim rozwiązaniom i są bardzo wysoko oceniane przez użytkowników.


Cena igłofiltrów do wynajęcia – u nas zawsze najniższa na rynku

Koszty są dla naszych Klientów ważną sprawą i to całkiem naturalne, że każdy dąży do ich redukcji. Trudno to zrobić, jeśli cała niezbędna do prac budowlanych infrastruktura w postaci zaawansowanego sprzętu będzie kupowana na własność. Znacznie bardziej opłacalnym posunięciem jest najem takich elementów. Oczywiście czasami sprzedaż igłofiltrów i ich zakup przez nabywcę również są uzasadnione. Wtedy Carrier Rental Systems również ma Klientom do zaoferowania bardzo ciekawe opcje obejmujące świetne modele instalacji. Zdadzą one egzamin jako stały element zaplecza firm z branży budowlanej i nie tylko.


Igłofiltry na wynajem – idealne, kiedy czas nagli

Bywa, że gotowe projekty budowlane wymagają tego, by jak najszybciej przystąpić do ich realizacji. W sytuacji, gdy ekspertyzy wykazują zbyt duże nawodnienie gruntu, należy działać i to w szybkim tempie. To właśnie moment, kiedy wynajem igłofiltrów stanowi rozwiązanie optymalne. Dostarczymy Państwu świetny zestaw o bardzo dużej wydajności przystosowanej do indywidualnych uwarunkowań gruntowych. Dzięki pracy igłofiltrów w niedługim czasie możliwe będzie usunięcie wód gruntowych do takiego stopnia, że rozpoczęcie kolejnych etapów inwestycji będzie w pełni wykonalne. Wszystko to za najbardziej korzystne stawki na polskim rynku.

  Nazwa Opis
zestaw igłofilrtowy aluminiowy fi32
Zestaw igłofiltrowy aluminiowy

Poniżej przykładowe zestawienie elementów w zestawie igłofiltrowym o długości 50 m. Elementy można dowolnie kompletować w zależności od potrzeb i warunków gruntowo – budowlanych

 

zestaw igłofiltrowy plastikowy fi42
Zestaw igłofiltrowy plastikowy

Poniżej przykładowe zestawienie elementów w zestawie igłofiltrowym o długości 50 m. Elementy można dowolnie kompletować w zależności od potrzeb i warunków gruntowo – budowlanych.

Instalacja igłofiltrowa jest przeznaczona do intensywnego odwadniania gruntu, z dużą ilością wody. Wszystkie elementy systemu PVC wykonane są z tworzywa sztucznego, natomiast połączenia ze specjalnej gumy odpornej na zmiany warunków atmosferycznych.

 

zestaw igłofiltrowy stalowy fi50
Zestaw igłofiltrowy stalowy

Przykładowe zestawienie elementów w zestawie igłofiltrowym o długości 50 m. Elementy można dowolnie kompletować w zależności od potrzeb i warunków gruntowo – budowlanych.

Instalacja igłofiltrowa przeznaczona do intensywnego odwadniania gruntu, z dużą ilością wody. Stosowana do gruntów „ciężkich” oraz w przypadku występowania kurzawki.szt.

 

Copyright - Carrier Rental Systems
Adresy oddziałów
Poznań • ul. Poznańska 131, 62-052 Komorniki, tel. (61) 833 77 34
Warszawa • ul. Mehoffera 48, 03-131 Warszawa, tel./fax. (22) 676 95 45
Trójmiasto • ul. Spacerowa 1, Widlino, 84-123 Połchowo, tel. (58) 572 43 04
Trzebinia • ul. Łukasiewicza 4, 32-540 Trzebinia, tel. (32) 753 37 55
Pozycjonowanie - Widzialni.pl